Muzyczna Noc Bibliotek. Literackie silent disco

Silent Disco, czyli cicha dyskoteka. To forma imprezy, w której uczestnicy słuchają muzyki przez słuchawki.

Możesz zamówić specjalne słuchawki bezprzewodowe z kilkoma kanałami, lub poprosić uczestniczki o przyniesienie własnych słuchawek oraz telefonów komórkowych i udostępnić im playlisty.

Jeśli nie korzystasz ze specjalnych słuchawek do silent disco, to w udostępnieniu playlist przydatny może być generator kodów qr, np. me-qr.com. Przygotuj i wydrukuj kody QR dla każdej playlisty. Każda osoba będzie mogła wsłuchać się w swój ulubiony rytm, a jednocześnie tańczyć razem z innymi!

Skomponuj własną playlistę, lub skorzystaj z naszych. Przygotowaliśmy dla Was cztery ścieżki inspirowane gatunkami literackimi:
🧚‍♀️ Fantasy – łączy magiczne brzmienia z surrealistycznymi elementami, czerpiąc inspiracje z różnych gatunków, takich jak elektronika, hyperpop, hip-hop oraz indie.

👻 Horror – mroczna, hipnotyczna podróż przez elektronikę. Znajdziesz tu dark disco i retro syntezatory, które idealnie wpasują się w nocny klimat.

❤️ Romans – podróż w klimat Italo Disco i Synthpopu z dodatkiem New Wave. Idealna dla fanów lat 80., gdzie syntezatory dominują, a taneczne rytmy przenoszą w nostalgiczny, futurystyczny świat.

🎤 Poezja – prawdziwa uczta dla miłośników klasycznego hip-hopu! To mieszanka boom-bapu, G-funku i oldschoolowych beatów z nutą funku i soulu.

Podczas inauguracji X Nocy Bibliotek będziemy tańczyć do literackich playlist w tajemniczych podziemiach Pałacu Rzeczypospolitej. Dołączcie do nas i odkryjcie moc bibliotek w zupełnie nowy sposób! ✨

📖🌙 Literackie Silent Disco na X Nocy Bibliotek 🎧
⏰ 11 października 2024 r., godz. 22:30-01:00