Nasza biblioteka szkolna, to ciepłe, spokojne i przyjazne uczniom miejsce, gdzie chętnie spędzają czas. Mają tu możliwość poczytać książki siedząc na kanapach i fotelach w "kąciku cichego czytania". W czytelni przy stolikach mogą odrobić zadania lub pouczyć się razem z kolegami. Tu mają też kącik plastyczny, gdzie przygotowują prace plastyczne, by wziąć udział w konkursach. W szafie pełnej kier planszowych , znajdą coś ciekawego do wspólnej zabawy z kolegami.
W zbiorach naszej biblioteki znajdują się wierszyki i bajeczki dla najmłodszych, dużo lektur szkolnych, powieści i opowiadania przygodowe i obyczajowe, a także wiele powieści fantastycznych dla młodzieży. Wśród zbiorów znajdują się również książki popularnonaukowe, czasopisma oraz audiobooki i filmy na płytach DVD.

1. Zabawa integracyjna "Biblioteczny Escape Room".

2. Zabawa „Książkowe kalambury”.

3. Zabawa "Detektywi na tropie ..."- szukanie bohatera lektury, który ukrył się w naszej szkole.

4. Podwieczorek.

5.Warsztaty rękodzieła – pleciemy zakładki i bransoletki przyjaźni.

6.Słuchanie audiobooka „Zaopiekuj się mną” Holly Webb.

Chętnie przyjmiemy do księgozbioru

Literatura piękna dla dzieci i młodzieży.

Goleniów

ul. Jana Kilińskiego 11