Poczuj w sobie moc i spróbuj swoich sił podczas treningu w Akademii Młodych Jedi! Wykaż się sprawnością i zwinnością podczas strzelania z blastera do celu, weź udział w wyścigach małych droidów, zestrzel myśliwce Imprerium, użyj mocy by unieść przedmioty i pochwal się strojem nawiązującym do uniwersum Star Wars.
Przejdź pomyślnie wszystkie testy i poczuj nieograniczoną moc naszej mediateki! W programie:
• VRem przez galaktykę – wejdź na naszą bieżnię VR i poczuj jak otwiera się przed Tobą cała galaktyka możliwości!
• Przeżyj niesamowitą przygodę grając w Lego Star Wars- Saga Skywalkerów!
• Naucz się sterować małym droidem i wygraj w wyścigu jak Anakin!
• Malowanie twarzy – Podobała Ci się królowa Amidala? Sprawimy, że będziesz wyglądać podobnie!
Zaprezentuj nam swój strój nawiązujący do świata Gwiednych Wojen, a dostaniesz od nas upominek!

17.00-20.00

Nocy Bibliotek 11 października 2024 w godzinach 17.00-20.00

• Przeżyj niesamowitą przygodę grając w Lego Star Wars- Saga Skywalkerów!
• Naucz się sterować małym droidem i wygraj w wyścigu jak Anakin!

Toruń

Kościuszki 77