Mała biblioteka o wielkim sercu.
Tworzona dla ludzi - przez ludzi. Każdy z zespołu ma swój wkład w to co dzieje się w bibliotece, kreuje ofertę, rozbudza miłość do książek w małych i dużych.
Dodatkowo - ciekawe miejsce - dom pisarki Marii Dąbrowskiej (który w testamencie zapisała na potrzeby społeczności Komorowa na bibliotekę)
Ilość i różnorodność oferty może przyprawić o zawrót głowy!Na 240 m2 znaleźć można ponad 26 tys. książek, blisko 4 tys. audiobooków, kilkaset filmów, około 200 gier planszowych.Ponadto stanowisko ACADEMICA, stanowiska komputerowe, tablety, roboty, dostępy do platform z e-książkami w różnych formach.

Plan wydarzeń tworzymy.
Szczegóły podamy najszybciej jak to możliwe.
6. października przypada 135 rocznica urodzin naszej patronki - Marii Dąbrowskiej, więc wydarzenie zostanie zbudowane wokół niej.

Komorów

Józefa Ignacego Kraszewskiego 3