Jak korzystać z mocy AI? Inspiracje i trendy w bibliotece

Poznaj nieznane moce AI! Odkryj nowe, inspirujące sposoby na wykorzystanie sztucznej inteligencji do tworzenia cyfrowych opowieści, interaktywnych narracji, scenariuszy, gier, atrakcyjnych wydarzeń, angażujących treści i efektywnych działań promujących bibliotekę.

Obejrzy, by poznać:
💡 Pomysły i inspiracje na działania edukacyjno-kulturalne w bibliotece z wykorzystaniem zasobów biblioteki, które przyciągną mieszkańców i zwiększą ich zaangażowanie.
💡 Proste i intuicyjne narzędzia AI i zaskakujące sposoby ich wykorzystania podczas zajęć i warsztatów bibliotecznych, do promocji i tworzenia multimediów.
💡 Zestaw gotowych do użycia materiałów, scenariuszy zajęć i szablonów do wykorzystania podczas zajęć i warsztatów z AI oraz w promocji.

Prowadzenie:
Sylwia Żółkiewska — projektantka, kreatywna menadżerka, edukatorka i animatorka kultury. Autorka i współautorka tekstów o nowych technologiach w sztuce, kulturze, edukacji i biznesie (m.in. książki „Biznes w świecie mobile. Jak zaprojektować, wykonać i wypromować aplikację mobilną” nominowanej do nagrody Economicus). Od lat prowadzi autorskie warsztaty, szkolenia i wykłady (PJATK, UW), dotyczące nowych mediów, kreatywnego i świadomego z nich korzystania. Więcej: www.zolkiewska.pl